KommuneProfilen ... Statistikk og Nøkkeltall for din kommune    

Skip Navigation Links
> Befolkning  > Sammenlikne  
Modulen rangerer kommuner og fylker mv etter nøkkeltall om befolkning. 
Datagrunnlaget er hentet fra Statistisk sentralbyrå  
Velg type region venstre valgboks nedenfor.
Velg fylke i høyre valgboks for å se kommuner bare innen valgt fylke
Sortering etter andre kolonner - klikk på kolonneoverskriften
Moduler for andre temaområder finnes fra den blå menyen ovenfor.
Flere moduler om Befolkning på www.kommuneprofilen.no  
Skip Navigation Links
DinKommune
Sammenlikne
 
Velg type region  >>>
  Velg fylke >>>
 
 

  Befolkning > 2000-2019

 
Antall innbyggere 1. januar 2019 og endringer i 2018. Valgte regioner
Region/Kommune 
Fylke Nr 
Antall innbyggere (Descending)
Endring fra forrige år 
%-Andel av befolkningen i: 
Antall 
Prosent 
Landet 
Eget fylke 
Oslo03681 0717 6021,112,782100,00
Bergen12281 1901 3980,55,27753,61
Trondheim16196 1592 6581,43,682 
Stavanger11134 0378970,72,51628,18
Bærum02126 8411 3871,12,38120,33
Kristiansand1092 2828420,91,73249,19
Fredrikstad0181 7727951,01,53527,48
Sandnes1177 2469181,21,45016,24
Tromsø1976 6491 0111,31,43945,84
Drammen0668 9332200,31,29424,35
Asker0261 5235971,01,1559,86
Sarpsborg0155 9974540,81,05118,82
Skedsmo0255 6521 4742,71,0448,92
Skien0854 6451350,21,02631,53
Bodø1852 0244660,90,97621,38
Ålesund1547 9984881,00,90118,09
Arendal0944 7851400,30,84138,06
Karmøy1142 161-82-0,20,7918,86
Lørenskog0240 1061 4363,70,7536,43
Ullensaker0238 2341 6584,50,7186,13
Haugesund1137 250830,20,6997,83
Porsgrunn0836 2241330,40,68020,90
Ringsaker0434 4883371,00,64717,47
Moss0132 7261380,40,61411,00
Halden0131 1771400,50,58510,48
Hamar0431 1442140,70,58515,78
Ski0230 843-37-0,10,5794,94
Gjøvik0530 676340,10,57616,18
Ringerike0630 4421590,50,57110,75
Askøy1229 2752040,70,5495,58
Lillehammer0528 023850,30,52614,78
Kongsberg0627 481710,30,5169,71
Oppegård0227 3942160,80,5144,39
Molde1527 0011010,40,50710,17
Sola1126 5823171,20,4995,59
Lier0626 3733931,50,4959,31
Rana1826 315850,30,49410,81
Fjell1226 1664411,70,4914,99
Nedre Eiker0624 963460,20,4698,82
Eidsvoll0224 9192721,10,4683,99
Harstad1924 82770,00,46614,85
Kristiansund1524 274-26-0,10,4569,15
Nittedal0224 0895442,30,4523,86
Stjørdal1724 028640,30,4510,00
Grimstad0923 2462291,00,43619,76
Røyken0622 6351830,80,4257,99
Steinkjer1722 090-60,00,4150,00
Nes0221 8852040,90,4113,51
Elverum0421 191680,30,39810,73
Stange0420 9162701,30,39310,60
Os1220 8042311,10,3903,97
Alta2020 665300,10,38827,24
Ås0220 3352511,20,3823,26
Levanger1720 2541390,70,3800,00
Nesodden0219 4882011,00,3663,12
Klepp1119 3541370,70,3634,07
Øvre Eiker0619 1171911,00,3596,75
1118 814520,30,3533,96
Time1118 795960,50,3533,95
Stord1218 699-81-0,40,3513,57
Narvik1818 630-80,00,3507,65
Sørum0218 2632831,60,3432,93
Rælingen0218 1612871,60,3412,91
Vestby0217 8243381,90,3352,86
Kongsvinger0417 823-111-0,60,3359,03
Melhus1616 5621380,80,311 
Aurskog-Høland0216 5001100,70,3102,64
Rygge0116 145620,40,3035,43
Askim0115 865550,30,2985,33
Lindås1215 812230,10,2973,01
Frogn0215 761260,20,2962,53
Mandal1015 65900,00,2948,35
Østre Toten0514 948600,40,2817,89
Verdal1714 933-10-0,10,2800,00
Eigersund1114 830-68-0,50,2783,12
Vennesla1014 630980,70,2757,80
Voss1214 606290,20,2742,78
Bamble0814 089-94-0,70,2648,13
Malvik1614 040820,60,264 
Modum0613 9801000,70,2624,94
Nannestad0213 6824423,30,2572,19
Gran0513 642-128-0,90,2567,20
Inderøy1713 608380,30,2550,00
Vefsn1813 403-45-0,30,2525,51
Vestre Toten0513 384700,50,2517,06
Kvinnherad1213 137-43-0,30,2472,50
Namsos1713 113350,30,2460,00
Førde1413 09230,00,24611,93
Strand1112 720820,60,2392,67
Notodden0812 682180,10,2387,32
Orkdal1612 0861531,30,227 
Bømlo1211 960580,50,2242,28
Gjesdal1111 899330,30,2232,50
Flora1411 852-136-1,10,22210,80
Fet0211 8421791,50,2221,90
Lenvik1911 679350,30,2196,98
Vestvågøy1811 480830,70,2154,72
Eidsberg0111 424100,10,2143,84
Søgne1011 403610,50,2146,08
Randaberg1111 053810,70,2072,32
Tysvær1111 02850,00,2072,32
Enebakk0211 026810,70,2071,77
Lillesand0910 9901191,10,2069,34
Ørsta1510 857450,40,2044,09
Hammerfest2010 53630,00,19813,89
Sortland1810 5181171,10,1974,32
Kragerø0810 406-100-1,00,1956,00
Sør-Varanger2010 156-15-0,10,19113,39
Fræna159 800250,30,1843,69
Fauske189 760-15-0,20,1834,01
Farsund109 695-31-0,30,1825,17
Vågan189 595-16-0,20,1803,94
Hurum069 521710,80,1793,36
Haram159 383380,40,1763,54
Sula159 2711401,50,1743,49
Volda159 19790,10,1733,47
Flekkefjord109 06600,00,1704,83
Lunner059 051-14-0,20,1704,78
Herøy158 927-38-0,40,1683,36
Vindafjord118 743-50-0,60,1641,84
Ulstein158 609540,60,1623,24
Lyngdal108 609380,40,1624,59
Kvam128 441-14-0,20,1581,61
Giske158 3981061,30,1583,16
Skaun168 231891,10,154 
Rakkestad018 230280,30,1542,77
Sogndal148 1911321,60,1547,46
Meland128 1871081,30,1541,56
Osterøy128 120-5-0,10,1521,55
Hadsel188 091490,60,1523,32
Brønnøy187 916-32-0,40,1493,25
Sør-Odal047 879-5-0,10,1483,99
Løten047 663480,60,1443,88
Sykkylven157 657-38-0,50,1442,89
Råde017 542771,00,1422,53
Rauma157 487-20-0,30,1412,82
Alstahaug187 415-35-0,50,1393,05
Åsnes047 214-65-0,90,1353,65
Stryn147 167-28-0,40,1356,53
Sunndal157 106-13-0,20,1332,68
Sund127 062-23-0,30,1331,35
Oppdal166 97550,10,131 
Risør096 848-34-0,50,1295,82
Jevnaker056 846691,00,1283,61
Hole066 845120,20,1282,42
Gjerdrum026 8231191,80,1281,09
Målselv196 80570,10,1284,07
Odda126 745-90-1,30,1271,29
Songdalen106 706500,80,1263,57
Nordre Land056 671-79-1,20,1253,52
086 6301702,60,1243,83
Trysil046 607400,60,1243,35
Nome086 538-71-1,10,1233,77
Vestnes156 536-23-0,40,1232,46
Nord-Aurdal056 418-25-0,40,1203,39
Meløy186 331-15-0,20,1192,60
Midtre Gauldal166 246210,30,117 
Eid146 151-6-0,10,1155,60
Eidskog046 114-28-0,50,1153,10
Gausdal056 112-36-0,60,1153,22
Klæbu166 076-18-0,30,114 
Tvedestrand096 069-17-0,30,1145,16
Kvinesdal106 048240,40,1143,22
Spydeberg016 0421893,20,1132,03
Vågsøy145 970-31-0,50,1125,44
Surnadal155 928-50-0,80,1112,23
Vadsø205 894-139-2,30,1117,77
Averøy155 849-10-0,20,1102,20
Froland095 845550,90,1104,97
Gloppen145 836-38-0,60,1105,32
Sel055 789-83-1,40,1093,05
Tinn085 780-76-1,30,1083,33
Nord-Fron055 742140,20,1083,03
Sveio125 72100,00,1071,09
Hobøl015 642210,40,1061,90
Balsfjord195 625-28-0,50,1063,36
Søndre Land055 623-27-0,50,1062,97
Røros165 610-53-0,90,105 
Våler015 5931222,20,1051,88
Tynset045 591-14-0,20,1052,83
Trøgstad015 347100,20,1001,80
Ørland165 334-17-0,30,100 
Årdal145 245-32-0,60,0984,78
Austevoll125 212230,40,0980,99
Birkenes095 212250,50,0984,43
Luster145 195-28-0,50,0974,73
Hareid155 15550,10,0971,94
Øyer055 119-11-0,20,0962,70
Radøy125 091-38-0,70,0960,97
Nærøy175 072-45-0,90,0950,00
Frøya165 0681062,10,095 
Nord-Odal045 024-73-1,40,0942,55
Lindesnes104 953150,30,0932,64
Nordreisa194 909-35-0,70,0922,94
Bjugn164 904400,80,092 
Øygarden124 889120,20,0920,93
Rennesøy114 847-20,00,0911,02
Andøy184 771-131-2,70,0901,96
Skodje154 764841,80,0891,80
Hitra164 694461,00,088 
Ål064 671451,00,0881,65
Saltdal184 657-34-0,70,0871,91
Grue044 646-94-2,00,0872,35
Hvaler014 599591,30,0861,55
Sauda114 597-66-1,40,0860,97
Vikna174 578861,90,0860,00
Gol064 576100,20,0861,62
Stranda154 565-22-0,50,0861,72
Hemnes184 501-20,00,0841,85
Hol064 473-47-1,00,0841,58
Øksnes184 449-92-2,00,0831,83
Ringebu054 425-29-0,70,0832,33
Åmot044 407-73-1,60,0832,23
Sauherad084 293-66-1,50,0812,48
Hemne164 22830,10,079 
Høyanger144 091-63-1,50,0773,73
Selbu164 088-5-0,10,077 
Drangedal084 080-25-0,60,0772,35
Etne124 077-6-0,10,0770,78
Vaksdal124 045-82-2,00,0760,77
Bardu194 030511,30,0762,41
Porsanger203 944-20-0,50,0745,20
Meldal163 905-25-0,60,073 
Overhalla173 879340,90,0730,00
Fusa123 861-59-1,50,0720,74
Skiptvet013 797-34-0,90,0711,28
Suldal113 794-55-1,40,0710,80
Vinje083 723140,40,0702,15
Bremanger143 705-62-1,60,0703,38
Våler043 705250,70,0701,88
Evje og Hornnes093 638130,40,0683,09
Marker013 592250,70,0671,21
Vågå053 589-49-1,30,0671,89
Aure153 553-40-1,10,0671,34
Aukra153 539-18-0,50,0661,33
Sigdal063 49020,10,0661,23
Sørreisa193 489-5-0,10,0652,09
Eide153 433-7-0,20,0641,29
Åfjord163 340631,90,063 
Ullensvang123 320-43-1,30,0620,63
Nes063 315-26-0,80,0621,17
Sokndal113 305-26-0,80,0620,69
Nordkapp203 218-21-0,60,0604,24
Lund113 213-24-0,70,0600,68
Øystre Slidre053 208-13-0,40,0601,69
Fitjar123 20170,20,0600,61
Vanylven153 163-24-0,80,0591,19
Finnøy113 150-47-1,50,0590,66
Sør-Fron053 127-19-0,60,0591,65
Jølster143 04740,10,0572,78
Tingvoll153 045-33-1,10,0571,15
Askvoll143 038-14-0,50,0572,77
Gaular143 027210,70,0572,76
Skånland193 009150,50,0561,80
Sør-Aurdal052 981-33-1,10,0561,57
Nesset152 956100,30,0551,11
Seljord082 934-25-0,80,0551,69
Kautokeino202 924-22-0,70,0553,85
Skjervøy192 917-8-0,30,0551,74
Tana202 900-22-0,80,0543,82
Austrheim122 887-15-0,50,0540,55
Hurdal022 864-39-1,30,0540,46
Kvæfjord192 858-70-2,40,0541,71
Lyngen192 847-30-1,00,0531,70
Tysnes122 846-11-0,40,0530,54
Bjerkreim112 807-19-0,70,0530,59
Naustdal142 793-32-1,10,0522,54
Fjaler142 770-76-2,70,0522,52
Selje142 747-10-0,40,0522,50
Flesberg062 69460,20,0510,95
Hjelmeland112 684-39-1,40,0500,56
Karasjok202 673-28-1,00,0503,52
Vik142 672-2-0,10,0502,43
Gjemnes152 641180,70,0501,00
Frosta172 632160,60,0490,00
182 616-7-0,30,0491,07
Dovre052 615-27-1,00,0491,38
Steigen182 576421,70,0481,06
Rennebu162 501-40-1,60,047 
Sande152 493-29-1,10,0470,94
Hemsedal062 481241,00,0470,88
Ballangen182 470-52-2,10,0461,01
Samnanger122 46520,10,0460,47
Stor-Elvdal042 459-31-1,20,0461,25
Gjerstad092 454-13-0,50,0462,09
Verran172 449-24-1,00,0460,00
Nore og Uvdal062 448-34-1,40,0460,86
Meråker172 432-37-1,50,0460,00
Alvdal042 418-6-0,20,0451,22
Kviteseid082 40360,30,0451,39
Grong172 374-26-1,10,0450,00
Leikanger142 331-14-0,60,0442,12
Siljan082 329-22-0,90,0441,34
Gulen142 322-23-1,00,0442,12
Leirfjord182 320130,60,0440,95
Marnardal102 297-11-0,50,0431,22
Lom052 293-38-1,60,0431,21
Båtsfjord202 27070,30,0432,99
Karlsøy192 252-11-0,50,0421,35
Ørskog152 250-17-0,70,0420,85
Krødsherad062 239-38-1,70,0420,79
Tokke082 228-8-0,40,0421,29
Skjåk052 204251,10,0411,16
Salangen192 183-43-1,90,0411,31
Lærdal142 151-2-0,10,0401,96
Vestre Slidre052 135-4-0,20,0401,13
Smøla152 134-38-1,70,0400,80
Snåsa172 10060,30,0390,00
Kåfjord192 097-35-1,60,0391,25
Vegårshei092 09360,30,0391,78
Vardø202 081-29-1,40,0392,74
Lødingen182 077-25-1,20,0390,85
Rindal152 028-11-0,50,0380,76
Holtålen162 025-3-0,10,038 
Midsund152 019-30-1,50,0380,76
Sømna182 014-6-0,30,0380,83
Lesja052 009-29-1,40,0381,06
Gildeskål181 978-20-1,00,0370,81
Sørfold181 975-4-0,20,0370,81
Tysfjord181 925-28-1,40,0360,79
Os041 912-24-1,20,0360,97
Lurøy181 904-16-0,80,0360,78
Åmli091 84830,20,0351,57
Storfjord191 841-15-0,80,0351,10
Sirdal101 839-3-0,20,0350,98
Nesna181 792-13-0,70,0340,74
Rendalen041 791-36-2,00,0340,91
Herøy181 780-10-0,60,0330,73
Audnedal101 780-6-0,30,0330,95
Aurland141 764-14-0,80,0331,61
Hamarøy181 747-54-3,00,0330,72
Masfjorden121 711-19-1,10,0320,33
Agdenes161 69390,50,032 
Hægebostad101 683-16-0,90,0320,90
Norddal151 645-25-1,50,0310,62
Vang051 61090,60,0300,85
Folldal041 57780,50,0300,80
Namdalseid171 576-9-0,60,0300,00
Halsa151 57430,20,0300,59
Hjartdal081 572-15-0,90,0300,91
Tolga041 551-2-0,10,0290,79
Tranøy191 513-23-1,50,0280,90
Grane181 493302,10,0280,61
Nissedal081 476-13-0,90,0280,85
Bindal181 450-36-2,40,0270,60
Rollag061 41980,60,0270,50
Dønna181 391-12-0,90,0260,57
Evenes181 38700,00,0260,57
Lierne171 38670,50,0260,00
Ibestad191 375-5-0,40,0260,82
Hyllestad141 366-12-0,90,0261,24
Hattfjelldal181 359-52-3,70,0260,56
Aremark011 357-42-3,00,0250,46
Lebesby201 328-21-1,60,0251,75
Iveland091 326-4-0,30,0251,13
Etnedal051 305-47-3,50,0240,69
Flakstad181 292-9-0,70,0240,53
Fyresdal081 286-34-2,60,0240,74
Engerdal041 286-8-0,60,0240,65
Balestrand141 279171,30,0241,17
Tjeldsund181 25900,00,0240,52
Høylandet171 254-14-1,10,0240,00
Rødøy181 238-11-0,90,0230,51
Sandøy151 238-25-2,00,0230,47
Måsøy201 23540,30,0231,63
Vega181 232110,90,0230,51
Kvænangen191 202-22-1,80,0230,72
Forsand111 193-53-4,30,0220,25
Bygland091 192-15-1,20,0221,01
Gamvik201 169161,40,0221,54
Valle091 156-69-5,60,0220,98
Hornindal141 152-23-2,00,0221,05
Dyrøy191 129-36-3,10,0210,68
Gratangen191 105-12-1,10,0210,66
Flatanger171 103-2-0,20,0210,00
Ulvik121 093-24-2,10,0210,21
Jondal121 087-9-0,80,0200,21
Flå061 052-17-1,60,0200,37
Hasvik201 045232,30,0201,38
Lavangen191 042-19-1,80,0200,62
Moskenes181 039-29-2,70,0190,43
Beiarn181 022-7-0,70,0190,42
Snillfjord16999121,20,019 
Kvalsund20988-39-3,80,0191,30
Berlevåg20981-2-0,20,0181,29
Roan1695740,40,018 
Bykle09953-5-0,50,0180,81
Osen16947-20-2,10,018 
Stordal15947-25-2,60,0180,36
Nesseby20941-3-0,30,0181,24
Åseral10939-4-0,40,0180,50
Granvin1293760,60,0180,18
Torsken19931-12-1,30,0170,56
Loppa20917-24-2,60,0171,21
Eidfjord12906-25-2,70,0170,17
Berg19888-14-1,60,0170,53
Namsskogan17871-31-3,40,0160,00
Bokn11840-4-0,50,0160,18
Solund14820131,60,0150,75
Tydal16794-40-4,80,015 
Værøy18732-14-1,90,0140,30
Rømskog01673-9-1,30,0130,23
Fosnes17605-13-2,10,0110,00
Leka17567-15-2,60,0110,00
Fedje1256210,20,0110,11
Kvitsøy11516-26-4,80,0100,11
Røst18508-9-1,70,0100,21
Vevelstad18497-9-1,80,0090,20
Røyrvik1748281,70,0090,00
Træna1845620,40,0090,19
Modalen1238000,00,0070,07
Utsira11196-12-5,80,0040,04
Kilde: Statistisk sentralbyrå - SSB  <><>  Bearbeiding: KommuneProfilen
 
 
Antall innbyggere. 1 januar 2019. 
The chart showing Igangsatt series.
  Befolkningsendring siste år. Prosent. 2018
The chart showing Igangsatt series.
 
 
Befolkningendringer fra 1. januar 2018 til 1. januar 2019. Valgte regioner
Region Navn 
Fylke Nr 
Innbyggere 1. januar (Descending)
Fødsel og død 
Innenlands flytting 
Inn- og Utvandring 
Samlet tilvekst gjennom året 
Innbyggere 31. desember 
Fødsels-overskudd 
Innflytt-overskudd 
Innvandr. over-skudd 
Oslo03673 4695 415-1 3603 5747 602681 071
Bergen12279 7921 275-5216511 398281 190
Trondheim16193 5019054901 2592 658196 159
Stavanger11133 140749-227380897134 037
Bærum02125 4544875013811 387126 841
Kristiansand1091 44027925930584292 282
Fredrikstad0180 9774860713179581 772
Sandnes1176 3286042237991877 246
Tromsø1975 638493-205281 01176 649
Drammen0668 713199-13715322068 933
Asker0260 92614915528559761 523
Sarpsborg0155 543-84352545455 997
Skien0854 5107385713554 645
Skedsmo0254 1782049802921 47455 652
Bodø1851 5581871226746652 024
Ålesund1547 5101769421948847 998
Arendal0944 64538722214044 785
Karmøy1142 243158-25614-8242 161
Lørenskog0238 6701791 0741821 43640 106
Haugesund1137 167628138337 250
Ullensaker0236 5762111 2082381 65838 234
Porsgrunn0836 091-40858213336 224
Ringsaker0434 151-1322212933734 488
Moss0132 5885-1113813832 726
Halden0131 037-351155514031 177
Hamar0430 930-5815511321431 144
Ski0230 88052-14556-3730 843
Gjøvik0530 642-5821693430 676
Ringerike0630 283-256611915930 442
Askøy1229 07115704720429 275
Lillehammer0527 9389-321048528 023
Kongsberg0627 41031-24627127 481
Oppegård0227 178551203521627 394
Molde1526 90076-11113310127 001
Sola1126 265159191-3431726 582
Rana1826 23030-39898526 315
Lier0625 980782417139326 373
Fjell1225 7252111893844126 166
Nedre Eiker0624 91740-33334624 963
Harstad1924 82039-143114724 827
Eidsvoll0224 6471101094927224 919
Kristiansund1524 30018-12884-2624 274
Stjørdal1723 96445-51716424 028
Nittedal0223 5451073429454424 089
Grimstad0923 017606810122923 246
Røyken0622 452132-217018322 635
Steinkjer1722 0960-140132-622 090
Nes0221 68144887620421 885
Elverum0421 123-5-3766821 191
Stange0420 646-51918327020 916
Alta2020 63584-1611063020 665
Os1220 573141111-2423120 804
Levanger1720 11565-3210413920 254
Ås0220 084716910625120 335
Nesodden0219 28774953120119 488
Klepp1119 21711322-113719 354
Øvre Eiker0618 926511182119119 117
Stord1218 78075-17823-8118 699
1118 762118-101335218 814
Time1118 699142-5599618 795
Narvik1818 638-5-131126-818 630
Sørum0217 980791722928318 263
Kongsvinger0417 934-82-6232-11117 823
Rælingen0217 874126887428718 161
Vestby0217 486991973933817 824
Melhus1616 42459146613816 562
Aurskog-Høland0216 3904673911016 500
Rygge0116 083-776-136216 145
Askim0115 810-1718545515 865
Lindås1215 78945-33112315 812
Frogn0215 735-3014442615 761
Mandal1015 659-21-1538015 659
Verdal1714 94318-377-1014 933
Eigersund1114 89859-14216-6814 830
Østre Toten0514 888-4212916014 948
Voss1214 57712-1192914 606
Vennesla1014 532522449814 630
Bamble0814 1835-13334-9414 089
Malvik1613 95888-45408214 040
Modum0613 8806573310013 980
Gran0513 770-57-64-8-12813 642
Inderøy1713 57034-36403813 608
Vefsn1813 448-12-9661-4513 403
Vestre Toten0513 314-533417013 384
Nannestad0213 240943133444213 682
Kvinnherad1213 1806-31-14-4313 137
Førde1413 08994-12029313 092
Namsos1713 0780-24583513 113
Notodden0812 664-7-19401812 682
Strand1112 638721018212 720
Flora1411 9880-16930-13611 852
Orkdal1611 933-3926315312 086
Bømlo1211 9022-4615811 960
Gjesdal1111 86682-65153311 899
Fet0211 66332965117911 842
Lenvik1911 644-4-6463511 679
Eidsberg0111 414-51151011 424
Vestvågøy1811 397392458311 480
Søgne1011 34256-19176111 403
Tysvær1111 02350-5712511 028
Randaberg1110 97290-22138111 053
Enebakk0210 945514288111 026
Lillesand0910 87116525011910 990
Ørsta1510 812242194510 857
Hammerfest2010 53363-12872310 536
Kragerø0810 506-66-34-1-10010 406
Sortland1810 40121197411710 518
Sør-Varanger2010 17118-10874-1510 156
Fauske189 775-17-2628-159 760
Fræna159 77537-2816259 800
Farsund109 7266-5517-319 695
Vågan189 611-24-6471-169 595
Hurum069 450-2096-8719 521
Haram159 3454531389 383
Volda159 18857-1055799 197
Sula159 1315748351409 271
Flekkefjord109 066-19-153209 066
Lunner059 06518-6128-149 051
Herøy158 96512-6818-388 927
Vindafjord118 7937-39-18-508 743
Lyngdal108 57128-6070388 609
Ulstein158 55533-5879548 609
Kvam128 455-2-3220-148 441
Giske158 2926618211068 398
Rakkestad018 202-203513288 230
Skaun168 142551024898 231
Osterøy128 12527-4311-58 120
Meland128 0796653-111088 187
Sogndal148 0593739561328 191
Hadsel188 042-16-45111498 091
Brønnøy187 948-12-4728-327 916
Sør-Odal047 884-16-1829-57 879
Sykkylven157 695-4-5926-387 657
Løten047 615-94017487 663
Rauma157 507-29-1422-207 487
Råde017 46553438777 542
Alstahaug187 45012-8740-357 415
Åsnes047 279-73-1320-657 214
Stryn147 195-11-14-16-287 167
Sunndal157 119-17-6971-137 106
Sund127 08540-8420-237 062
Oppdal166 9706-5456 975
Risør096 882-15-3617-346 848
Odda126 835-31-601-906 745
Hole066 833105-2126 845
Målselv196 79835-23-176 805
Jevnaker056 7771466-7696 846
Nordre Land056 750-36-5714-796 671
Gjerdrum026 7042283141196 823
Songdalen106 65619274506 706
Nome086 609-22-10759-716 538
Trysil046 567-383047406 607
Vestnes156 559-15-3426-236 536
086 4603119471706 630
Nord-Aurdal056 443-20-3022-256 418
Meløy186 3468-5532-156 331
Midtre Gauldal166 2251124216 246
Eid146 15710-4024-66 151
Gausdal056 148-15-18-4-366 112
Eidskog046 142-32-1418-286 114
Klæbu166 0949-5426-186 076
Tvedestrand096 086-15-41-176 069
Vadsø206 03310-21060-1395 894
Kvinesdal106 02411013246 048
Vågsøy146 001-15-249-315 970
Surnadal155 978-7-6522-505 928
Gloppen145 874-13-349-385 836
Sel055 872-25-679-835 789
Averøy155 8591-3221-105 849
Tinn085 856-32-6116-765 780
Spydeberg015 85322141241896 042
Froland095 790211814555 845
Nord-Fron055 728-10-125145 742
Sveio125 72133-734005 721
Røros165 663-27-3914-535 610
Balsfjord195 653-29-1920-285 625
Søndre Land055 650-17-5-5-275 623
Hobøl015 62123-5856215 642
Tynset045 605-10-2114-145 591
Våler015 471496291225 593
Ørland165 3513-4626-175 334
Trøgstad015 337-358105 347
Årdal145 277-13-289-325 245
Luster145 223-5-252-285 195
Austevoll125 18931-2520235 212
Birkenes095 1873479255 212
Hareid155 150-3-273555 155
Øyer055 1309-15-5-115 119
Radøy125 12921-6910-385 091
Nærøy175 1173-8435-455 072
Nord-Odal045 097-51-264-735 024
Frøya164 962216791065 068
Nordreisa194 944-4-5827-354 909
Lindesnes104 938626154 953
Andøy184 902-41-10714-1314 771
Øygarden124 877153-4124 889
Bjugn164 864-62819404 904
Rennesøy114 84928-27-3-24 847
Grue044 740-50-5812-944 646
Saltdal184 691-25-2112-344 657
Skodje154 680283520844 764
Sauda114 663-13-596-664 597
Hitra164 64812421464 694
Ål064 626-276210454 671
Stranda154 5876-5628-224 565
Gol064 566-6-1027104 576
Øksnes184 541-24-9024-924 449
Hvaler014 540-1981-2594 599
Hol064 520-14-394-474 473
Hemnes184 503-15-215-24 501
Vikna174 49274039864 578
Åmot044 480-14-52-10-734 407
Ringebu054 454-22-6-1-294 425
Sauherad084 359-4-10139-664 293
Hemne164 225-106534 228
Høyanger144 154-5-7618-634 091
Vaksdal124 127-22-58-3-824 045
Drangedal084 105-16-2819-254 080
Selbu164 093-8-69-54 088
Etne124 08326-17-15-64 077
Bardu193 97910536514 030
Porsanger203 964-16-82-203 944
Meldal163 9305-377-253 905
Fusa123 920-16-38-5-593 861
Suldal113 849-10-5712-553 794
Overhalla173 84516-1026343 879
Skiptvet013 8310-23-12-343 797
Bremanger143 767-15-569-623 705
Vinje083 709-1-419143 723
Våler043 680-233316253 705
Vågå053 638-21-375-493 589
Evje og Hornnes093 6255-203133 638
Aure153 593-12-24-4-403 553
Marker013 567-15372253 592
Aukra153 5572-211-183 539
Sørreisa193 49412-3721-53 489
Sigdal063 488-5-41123 490
Eide153 4408-205-73 433
Ullensvang123 363-24-3717-433 320
Nes063 341-1-3912-263 315
Sokndal113 3310-282-263 305
Åfjord163 27783322633 340
Nordkapp203 239-24-2223-213 218
Lund113 23714-7133-243 213
Øystre Slidre053 221-13-1916-133 208
Finnøy113 197-2-516-473 150
Fitjar123 19414-7073 201
Vanylven153 187-21-30-243 163
Sør-Fron053 146-11-135-193 127
Tingvoll153 078-10-9067-333 045
Askvoll143 052-25-1324-143 038
Jølster143 04310-14843 047
Sør-Aurdal053 014-6-3810-332 981
Gaular143 0069121213 027
Skånland192 994-161318153 009
Seljord082 959-11-4429-252 934
Kautokeino202 94614-5014-222 924
Nesset152 946-5105102 956
Kvæfjord192 928-8-719-702 858
Skjervøy192 925-8-2727-82 917
Tana202 922-14-102-222 900
Hurdal022 9030-401-392 864
Austrheim122 902-2-174-152 887
Lyngen192 877-9-309-302 847
Tysnes122 857-12-1715-112 846
Fjaler142 846-22-38-16-762 770
Bjerkreim112 8264-230-192 807
Naustdal142 825-7-23-2-322 793
Selje142 757-11-56-102 747
Hjelmeland112 7235-440-392 684
Karasjok202 701-1-347-282 673
Flesberg062 68858-762 694
Vik142 674-14-415-22 672
Dovre052 642-15-10-2-272 615
182 623-21-317-72 616
Gjemnes152 6230-220182 641
Frosta172 6162-1327162 632
Rennebu162 541-9-324-402 501
Steigen182 534-26617422 576
Ballangen182 522-14-5013-522 470
Sande152 522-15-2713-292 493
Stor-Elvdal042 490-20-2615-312 459
Nore og Uvdal062 482-9-327-342 448
Verran172 473-2-220-242 449
Meråker172 469-17-3212-372 432
Gjerstad092 467-10-2825-132 454
Samnanger122 46311-201122 465
Hemsedal062 45712-721242 481
Alvdal042 424-8-1517-62 418
Grong172 4005-398-262 374
Kviteseid082 39737-462 403
Siljan082 3519-398-222 329
Leikanger142 3454-202-142 331
Gulen142 345-2-276-232 322
Lom052 331-15-20-3-382 293
Marnardal102 3082-218-112 297
Leirfjord182 30711-1416132 320
Krødsherad062 2775-452-382 239
Ørskog152 2676-296-172 250
Båtsfjord202 2632-232872 270
Karlsøy192 263-7-62-112 252
Tokke082 236-4-1-3-82 228
Salangen192 226-6-9555-432 183
Skjåk052 179-11351252 204
Smøla152 172-13-359-382 134
Lærdal142 153-9-311-22 151
Vestre Slidre052 139-1312-3-42 135
Kåfjord192 132-16-245-352 097
Vardø202 110-21-157-292 081
Lødingen182 102-30-2327-252 077
Snåsa172 0943-5862 100
Vegårshei092 087-1551662 093
Midsund152 049-13-8-9-302 019
Rindal152 039-9-74-112 028
Lesja052 038-20-6-3-292 009
Holtålen162 028-7-47-32 025
Sømna182 020-9-23-62 014
Gildeskål181 998-4-2812-201 978
Sørfold181 9791-1510-41 975
Tysfjord181 953-2-359-281 925
Os041 936-4-200-241 912
Lurøy181 920-9-147-161 904
Storfjord191 856-18-1011-151 841
Åmli091 8454-4431 848
Sirdal10